دکتر مروارید دادرس
Search
Close this search box.
بهترین متخصص آریتمی قلب

بهترین متخصص آریتمی قلب

بیماری‌‌های قلبی جزء آن دسته از بیماری‌هایی می‌باشند که می‌توانند کمی اضطراب و نگرانی ایجاد نمایند. آریتمی قلب یک مشکل قلبی می‌باشد که شیوع زیادی دارد. در صورتی که این مشکل به درستی تشخیص داده شود و به موقع تحت درمان قرار بگیرد بیماران می‌توانند زندگی نرمالی را در پیش داشته باشند.

آریتمی در تمام گروه‌های سنی ممکن است ایجاد شود و مشکلاتی از قبیل ضربان قلب نامنظم و سریع، ضربان قلب کندتر از حد طبیعی و سایر مشکلات شود. انواع خاصی از آریتمی ممکن است منجر به مرگ ناگهانی شود. اگر دچار آریتمی قلبی هستید باید هرچه سریعتر به بهترین متخصص آریتمی قلب که دارای تجربه‌ی کافی در درمان مشکلات آریتمی قلب می‌باشد مراجعه نمائید و روند درمان خود را آغاز نمائید.

آریتمی در تمام گروه‌های سنی ممکن است ایجاد شود. مشکلاتی از قبیل ضربان قلب نامنظم و سریع، ضربان قلب کندتر از حد طبیعی و سایر مشکلات شود. انواع خاصی از آریتمی ممکن است منجر به مرگ ناگهانی شود. اگر دچار آریتمی قلبی هستید باید هرچه سریعتر به بهترین متخصص آریتمی قلب که دارای تجربه‌ی کافی در درمان مشکلات آریتمی قلب می‌باشد مراجعه نمائید. روند درمان خود را آغاز نمائید.

در صورتی که پزشک عمومی شما را به متخصص قلب ارجاع داده است ممکن است در مسیر یافتن یک متخصص قلب با چالش‌هایی روبرو شوید.

در ادامه‌ی این مقاله نکاتی در مورد ویژگی‌های بهترین متخصص آریتمی قلب ارائه خواهیم کرد که با توجه به آنها می‌توانید انتخاب درستی داشته باشید.

ویژگی‌های بهترین دکتر آریتمی قلب

بهترین متخصص آریتمی قلب، دارای ویژگی‌های زیر است:

توجه به نظر سایر مراجعین

پیش از مراجعه به متخصص قلب ابتدا از اعضای خانواده و یا دوستان خود در مورد متخصصین قلب که به آنها مراجعه داشته‌اند اطلاعات لازم را کسب نمائيد. اگر فردی را می‌شناسید که مبتلا به آریتمی قلب بوده است از وی در مورد پزشک انتخابی و روش‌های درمانی پزشک، نحوه برخورد و سایر سوالاتی که در ذهن دارید را مطرح نمائيد. می‌توانید از سایت‌های نظرسنجی آنلاین نیز اطلاعات مفیدی کسب نمائيد.

تخصص و تجربه‌ی پزشک

بیماری‌های قلبی طیف وسیعی از بیماری‌ها و ناهنجاری‌های قلبی را شامل می‌شوند. در صورتی که مبتلا به آریتمی قلبی هستید پزشکی را انتخاب نمائید که تجربه‌ی کافی در تشخیص و درمان انواع آریتمی‌ها را داشته باشد. در برخی موارد تشخیص اشتباه و یا عدم تجویز داوری مناسب ممکن است منجر به وخامت حال بیمار شود. پزشکی که تجربه‌ی بیشتری داشته باشد به سرعت می‌تواند نوع آریتمی را تشخیص دهد و درمان مناسب را نیز انتخاب نماید.

بیمارستان‌های طرف قرارداد

در صورتی که بیمار شما احتیاج به بستری شدن در بیمارستان را داشته باشد لازم است به بیمارستان‌های طرف قرارداد پزشک خود نیز توجه داشته باشید. خدمات پرستاری و امکانات رفاهی بیمارستان از جمله موارد مهمی هستند که می‌تواند در روند بهبودی شما نقش موثری داشته باشد.

همچینین اگر تحت پوشش بیمه‌ی خاصی قرار دارید، پیش از مراجعه به مطب اطلاعات لازم در مورد بیمه‌های طرف قرارداد پزشک خود کسب نمائید.

پزشک ممکن است شما را برای آزمایش و تست‌های قلب به بیمارستان خاصی ارجاع می‌دهد. در مورد بیمه‌های مورد پذیرش بیمارستان تحقیقات کاملی داشته باشید. در برخی موارد هزینه‌های برخی از آزمایش‌های قلبی می‌تواند برای قشر خاصی بسیار سنگین باشد.

ارتباط پزشک با بیمار

بیماری آریتمی قلبی مشکلی است که منجر به ایجاد سوال‌های فراوان در مورد نحوه‌ی درمان، موفقیت درمان، راهکارهای پیشگیری و جلوگیری از عود بیماری و … در ذهن بیماران ایجاد می‌نماید. جلسه‌ی اول ملاقات خود ابتدا چند سوال را مطرح نمائيد و به نحوه‌ی پاسخ دادن پزشک خود دقت نمائید. در صورتی که پزشک با حوصله و به طور کامل به سوالات شما پاسخ داد و نگرانی‌های شما را برطرف نمود می‌توانید به وی اطمینان نمائید. ادامه‌ی روند درمان را نزد او ادامه دهید.

در دسترس بودن

بیماری‌های قلبی مانند آریتمی قلبی در برخی موارد منجر به بروز شرایط اورژانسی می‌شود. پزشکی را انتخاب نمائید که در شرایط اورژانسی بتوانید با او تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمائيد. همچنین لازم است به نوبت دهی‌های مطب نیز دقت داشته باشید. در شرایط اورژانسی که بیمار حال مساعدی ندارد باید بتوانید در اولین فرصت ممکن به مطب مراجعه نمائید و راهکارهای درمانی را دریافت نمائید.

معرفی بهترین متخصص آریتمی قلبی

با توجه به تمام مواردی که پیشتر اشاره شد اکنون می‌توانید با دید بازتری نسبت به انتخاب بهترین متخصص آریتمی قلبی تصمیم بگیرید. یکی از پزشکان مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران، دکتر مروارید دادرس می‌باشد. دکتر با چندین سال سابقه‌ی کار در حوزه بیماری‌های قلبی مانند آریتمی قلب، تجربه‌ی موفقی در تشخیص و درمان انواع بیماری‌های قلبی از جمله آریتمی قلبی دارد.

دکتر مروارید دادرس با سابقه‌ی کاری درخشان خود اکنون در شهر تهران مشغول طبابت بوده و مراجعین بسیاری از نقاط مختلف کشور برای درمان به مطب ایشان مراجعه می‌نمایند.

تشخیص دقیق، درمان صحیح به همراه برخورد همراه با احترام از نکات کلیدی می‌باشد که اکثر مراجعین به آن اشاره دارند.

در صورتی که دچار مشکل آریتمی قلبی هستید و به دنبال یک پزشک متخصص و باتجربه می‌باشید ما دکتر دادرس را به شما معرفی می‌نمائیم.

همه روزه به جز روزهای تعطیل می‌توانید با شماره‌های مطب تماس بگیرید و جهت معاینه و یا مشاوره، نوبت دریافت نمائید.

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *